mind
В агросекторі зафіксували найбільшу кількість схем ухилення від оподаткування – ДФС

В агросекторі зафіксували найбільшу кількість схем ухилення від оподаткування – ДФС

ДФС здійснила 16 600 позапланових перевірок за окремими найбільшими ризиками ухилення від оподаткування

Протягом минулого року аудитори Державної фіскальної служби (ДФС) здійснили 16 600 позапланових перевірок за окремими найбільшими ризиками ухилення від оподаткування. Про це з посиланням на «Вісник ДФС» пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, значна кількість схем ухилення від сплати податків була розкрита в найбільш ризикованій сфері – в обігу сільськогосподарської продукції. 

Разом з цим виявлені недійсні операції з купівлі товарів/послуг, які не відбувалися/надавалися в обсязі, зазначеному в первинних документах, та/або неможливість їх реальної поставки в зв'язку з відсутністю у постачальника ресурсів для виробництва, зберігання й транспортування товарів; відсутність первинних документів, реєстрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності та документів, пов'язаних із нарахуванням і сплатою податків та зборів, ведення яких передбачено законодавством. 

За результатами перевірок було донараховано до держбюджету 16,2 млрд грн, з яких погоджено – 8,1 млрд грн (1,3 млрд вже сплачено).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті