mind
Якщо Італія скасує антиросійські санкції, наслідки для неї будуть серйозними – Волкер

Якщо Італія скасує антиросійські санкції, наслідки для неї будуть серйозними – Волкер

Проросійський кандидат на пост прем’єр-міністра обіцяє зняти санкції з Росії

Якщо Італія скасує антиросійські санкції, наслідки для неї будуть серйозними – Волкер
фото DR

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що у Італії можуть бути проблеми у відносинах з Євросоюзом, якщо вона в односторонньому порядку зніме санкції з Росії.

«Італія не зможе зняти санкції щодо Росії без серйозних наслідків», – сказав Волкер в інтерв'ю газеті La Stampa, повідомляє RNS.

«Ми повинні забезпечити збереження санкцій, можливо, їх навіть треба посилити в зв'язку з діями Росії», – зазначив спецпредставник США, наголосивши, що Росія «не дотримується Мінських угод», а також через справу з отруєнням Скрипалів.

«По-друге, треба зазначити, що санкції не тільки італійські, це європейські заходи. ЄС узгодив рамки і мету санкцій, і якщо Італія не буде їх виконувати, у неї виникнуть проблеми, в першу чергу, з Брюсселем. Незважаючи на позицію партії Ліга, на практиці Італія не може скасувати ці заходи без серйозних наслідків», – сказав Волкер.

Кандидатом на пост глави майбутнього уряду Італії від правоцентристських сил є лідер італійської партії «Ліга Півночі» Маттео Салвіні, який раніше не раз заявляв, що якщо він отримає пост прем'єра, то вимагатиме зняття санкцій з Москви.

Нагадаємо, ЄС хоче продовжити санкції проти Росії на рік замість півроку.

Нагадаємо: у США також готують нові санкції проти Росії через її підтримку сирійського президента Башара Асада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті