Вашингтон готовий оголосити про нові санкції проти Росії

Вашингтон готовий оголосити про нові санкції проти Росії

Санкції готуються «за підтримку» сирійського президента Башара Асада

Вашингтон готовий оголосити про нові санкції проти Росії у понеділок 16 квітня. Про це пише «Коммерсант».

Днями американський посол Джон Хантсман направив в російський МЗС лист, в якому йдеться про те, що влада США готує нові санкції щодо Росії. Цього разу «за підтримку» сирійського президента Башара Асада».

Лист складався з двох частин. В першій йдеться про «мотивації силової операції, здійсненої щодо Сирії американцями і їх союзниками», в другій – Джон Хантсман повідомляє Москву, що «Вашингтон має намір ввести відносно неї нові санкції. Цього разу – за підтримку сирійського режиму «.

«Санкції проти Росії на підході. Міністр фінансів Стівен Мнучін оголосить про них в понеділок, якщо він ще цього не зробив, і вони торкнуться всі компанії, які працювали з технічним оснащенням, які мали відношення до Асаду і застосування хімічної зброї», – повідомила постпред США при ООН Ніккі Хейлі.

 Нагадаємо, у ніч на суботу 14 квітня американські війська у союзництві з Британією та Францією завдали удару по позиціях урядових військ Башара Асада в Сирії.

Удари по Сирії США і союзники назвали відповіддю на ймовірну хімічну атаку в сирійській Думі 7 квітня, внаслідок якої постраждали сотні людей і відповідальність за яку західні країни покладають на сирійський режим і Росію.

Пізніше було повідомлено, що Сирія запрошує в країну російський бізнес і обіцяє повне сприяння для його розвитку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло