Генпрокуратура розслідує видачу компанії Фукса 19 ліцензій на видобуток газу без аукціону

Генпрокуратура розслідує видачу компанії Фукса 19 ліцензій на видобуток газу без аукціону

ГПУ розслідує законність видачі Державною службою геології і надр 19 спеціальних дозволів на користування надрами для видобутку природного газу компанії «Іст Юроуп Петролеум»

Генпрокуратура розслідує видачу компанії Фукса 19 ліцензій на видобуток газу без аукціону
Бізнесмен Павло Фукс
Фото УНІАН

Генеральна прокуратура України розслідує законність видачі Державною службою геології і надр 19 спеціальних дозволів на користування надрами для видобутку природного газу компанії «Іст Юроуп Петролеум» (попередня назва – «Голден Деррік»). Про це з посиланням на ухвалу Печерського районного суду від 13 квітня пише enkorr.

Згідно з повідомленням, в Полтавській і Дніпропетровській областях сумарна площа всіх діючих ліцензованих ділянок «Іст Юроуп Петролемум» становить 1966,18 кв км.

Спецдозволами на ці родовища володів «Голден Деррік», однак внаслідок зміни влади в 2014 році дію дозволів було призупинено.

16 із 19 ліцензій «Голден Дерріка» були видані (фактично повернуті) «Іст Юроуп Петролемум» в один день – 22 серпня минулого року терміном на 20 років.

У межах кримінального провадження генпрокуратура розслідує законність видачі ліцензії на Свістунківсько-Червонолуцьке родовище (97 кв км) у Полтавській області компанії «Аркона Газ-Енергія» у травні минулого року. За інформацією ЗМІ, ця компанія контролюється юристами з команди президента Петра Порошенка.

«Голден Деррік» раніше належала колишньому міністру енергетики Едуарду Ставицькому. Однак, за даними «Економічної правди», частка Ставицького перейшла російському підприємцю, засновнику девелоперської компанії MosCityGroup Павлу Фуксу.

Раніше повідомлялося, що 18 травня минулого року ТОВ «Аркона Газ-Енергія» отримало спеціальний дозвіл на користування надрами на одному з найбільших родовищ Полтавської області. Державна служба геології та надр продала спеціальний дозвіл цій фірмі без аукціону, це обійшлося «Аркона Газ-Енергії» у 3,8 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло