Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
В Росії разом з Telegram випадково заблокували і Google

В Росії разом з Telegram випадково заблокували і Google

Користувачі скаржаться на проблеми з доступом до пошуковика

В Росії разом з Telegram випадково заблокували і Google
фото DR

У користувачів в Росії в ніч на 22 квітня з'явилися проблеми з доступом до сайту Google. За їх словами, після опівночі вони не змогли зайти на головну сторінку пошуковика, також на пошту Google та на пов’язані з ним ресурси.

За даними сайту Downdetector, проблеми з Google спостерігаються в деяких містах Росії. Найбільше скарг надходить з Москви, Санкт-Петербурга, Казані, Красноярська та Іжевська.

Деякі з користувачів вважають, що це наслідок блокування IP-адрес Google «Роскомнадзором», проте офіційно ця інформація не підтверджена.

Гендиректор провайдера Diphost Філіп Кулін на своїй сторінці в Facebook повідомив про блокування цілого ряду IP-адрес Google.

Офіційних коментарів «Роскомнадзору» про те, чи блокувало відомство ці IP-адреси, поки що не надходило.

Раніше повідомлялося, що компанія Google заборонила розробникам додатків користуватися своєю мережею для обходу блокування. Таким чином, своїм оновленням Google допоміг російському «Роскомнадзору», який з 16 квітня намагається заблокувати месенджер Telegram на всій території Росії.

Нагадаємо, починаючи з 16 квітня «Роскомнадзор» блокує IP-адреси Google і Amazon, сервери яких можуть використовуватися месенджером Telegram для обходу блокування в Росії. За останніми даними, під обмеження потрапило понад 16 мільйонів адрес.

Більше про ситуацію навколо популярного месенджера – у матеріалі Mind «Telegram помер, хай живе Telegram».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті