Компанія «Делойт» створить практику трансформації бізнесу в Україні
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

Компанія «Делойт» створить практику трансформації бізнесу в Україні

Фахівці компанії надають послуги у сфері аудиту, консалтингу, фінансового консультування тощо

«Делойт» в Україні оголошує про створення нової практики – «Комплексна трансформація бізнесу». Практику очолить Наталія Ульянова, яка приєднується до «Делойт» разом зі своєю командою. 

Команда налічує 17 експертів, що мають багаторічний досвід співпраці з українським бізнесом, який формувався на базі класичного портфеля юридичних послуг і поступово розширювався за рахунок банківського, фінансового та інвестиційного консалтингу.

«Трансформація бізнесу – це комплексний процес, який потребує залучення широкого спектра експертизи. Команда з трансформації бізнесу значно посилить нашу податково-юридичну практику, а також активно співпрацюватиме з командами фінансового аналізу, супроводження угод, стратегічного консалтингу, управління персоналом, проектами, ризик-менеджменту та інноваторами з Deloitte Garage. Впевнений, що Наталія та її команда стануть органічною та невід’ємною частиною «Делойт», – зазначив Олександр Черінько, партнер та керівник податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні.

«Делойт» – це бренд, що об'єднує понад 264 000 професіоналів незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Фахівці компанії надають послуги у сфері аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки. До числа клієнтів «Делойт» входять близько 400 з 500 найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу Fortune.

Завдяки глобальній мережі фірм-учасників «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення. У 2018 році «Делойт» святкує 25-річчя своєї діяльності в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті