Переможцем премії «Банкір року» став очільник державного банку
Pekлama

Переможцем премії «Банкір року» став очільник державного банку

Звання «Банкір року» присудили главі правління Ощадбанку

Переможцем премії «Банкір року» став очільник державного банку
Голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний
Фото УНІАН

Щорічно FinAwards присуджує премії найуспішнішим фінансистам, чий внесок у розвиток свого банку та банківської системи виявився найбільш значущий. Цього року премії «Банкір року» було удостоєно Андрія Пишного, голову правління Ощадбанку. Про це повідомляє Мінфін

Загалом, окрім Пишного, було ще 10 номінантів: Сергій Черненко (глава ПУМБ), Петро Крумнанзл (ПриватБанк), Іван Світек (Укрсоцбанк), Кирило Шевченко (Укргазбанк), Володимир Лавренчук (Райффайзен Банк Аваль), Дмитро Дубілет (Монобанк), Михайло Букрєєв (Індустріалбанк), Михайло Власенко (Ідея Банк), Тамаш Хак-Ковач (ОТР Банк) та Сергій Тігіпко (ТАСкомбанк). Кандидатів обирало журі, до якого ввійшли виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Олена Коробкова, голова правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній Анна Замазеєва та представники авторитетних фінансових компаній, таких як EY, GFK Ukraine, MasterCard, StarLightMedia. Переможця обирали таємним голосуванням відвідувачі FinTech Forum і FinAwards 2018. Нагородження пройшло 19 квітня. 

У своїх коментарях Пишний, який очолює Ощадбанк з 2014 року, зазначає, що нагорода належить усьому колективові банку: «Швидше, це питання до самого фінансового співтовариства, чому воно так вирішило. Я ж відчуваю, що це якесь визнання результатів роботи всієї нашої команди, команди «Ощаду». Доказ того, що найстаріший банк країни сьогодні, через чотири роки модернізації, є доказом реальних змін».

Пишний вважає, що отримав премію завдяки модернізації відділень та впровадженню нових технологій. Він зазначив, що Ощадбанк відкрив 600 відділень, запустив новий веб-банкінг, який нараховує 2,7 млн клієнтів, та змінив політику комунікації з клієнтами. Банкір переконаний, що саме ці досягнення привели його та команду Ощадбанку до перемоги. 

«Своєю роботою наша команда хоче показати: якщо такий архаїчний банк, як «Ощад», може змінюватися на краще і вийти в лідери, то в нашій країні можливо все», – говорить Пишний.

Нагадаємо: Ощадбанк запустив нову кредитну програму для фізичних осіб «Зелена енергія». В її рамках можливо отримати кредит на придбання та встановлення обладнання, що забезпечує вироблення «зеленої» енергії, а саме переробку сонячної, вітрової, теплової, водної енергії на електричну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті