IFC та КМДА побудують нову лікарню та об'єднають кілька застарілих у новий медзаклад

IFC та КМДА побудують нову лікарню та об'єднають кілька застарілих у новий медзаклад

IFC перевірить, яка з 3 європейських моделей ДПП в сфері охорони здоров’я може існувати в Україні

IFC та КМДА побудують нову лікарню та об'єднають кілька застарілих у новий медзаклад
Мер Києва Віталій Кличко та Джейсон Бретт Пеллмар, керівник регіонального представництва IFC
Фото: kyivcity.gov.ua

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) допоможе Київській міській державній адміністрації (КМДА) реалізувати проект з об'єднання кількох застарілих столичних лікарень у новий медзаклад та побудувати новий, в рамках державного-приватного партнерства (ДПП). Про це повідомляється на офіційному сайті КМДА

Відповідну угоду між КМДА та IFC щодо державно-приватного партнерства в секторі охорони здоров’я підписав сьогодні мер Києва Віталій Кличко.

Водночас, керівник регіонального представництва IFC Джейсон Бретт Пеллмар, зауважив, що корпорація перевірить наскільки 3 різні європейські моделі ДПП в сфері охорони здоров’я можуть бути адаптовані до умов України. Так, в результаті перевірки, IFC підготує повне техніко-економічне  обґрунтування, а також допоможе місту підготувати та провести прозорий тендер на реалізацію ДПП в медицині.

IFC входить до Групи Світового банку й пропонує інвестиційні рішення, тому столична влада розраховує на допомогу корпорації у реалізації проектів ДПП у медичній сфері. 

Кличко також зазначив про початок проектування лікарень швидкої допомоги у Солом'янському районі та на Троєщині. Як зазначають у КМДА, цього року на фінасування медичної сфери було вже виділино 9,1 млрд грн.

Нагадаємо, 28 березня КМУ прийняв низку рішень для реалізації реформи охорони здоров'я, зокрема, щодо можливості обрання сімейного лікаря з 2 квітня та започаткував закупівлю ліків за кошти 2018 року через спеціалізовані організації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло