Телеком-оператор Vega за І квартал збільшив чистий дохід на 2% – до 148,8 млн грн

Телеком-оператор Vega за І квартал збільшив чистий дохід на 2% – до 148,8 млн грн

Чистий прибуток компанії за цей період склав 2,7 млн грн

Телеком-оператор Vega за І квартал збільшив чистий дохід на 2% – до 148,8 млн грн
Фото: Shutterstock

Чистий дохід телеком-оператора Vega (входить до групи «СКМ») за січень – березень 2018 року збільшився на 2% – до 148,8 млн грн, а чистий прибуток склав 2,7 млн грн, операційні доходи зросли більше ніж удвічі – з 4,3 млн грн минулого року до 9 млн грн у звітному періоді, повідомляє прес-служба оператора.

Як зазначається, за вказаний період Vega підвищила показник абонентської бази на оптичних мережах (у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року він зріс на 9,8%) та ARPU (середній дохід на одного користувача) – на 10,2%.

«На початку 2018 року компанія зробила основний фокус на розвиток оптичних мереж та збільшення кількості користувачів. Цей напрямок нашої діяльності демонструє хороший ефект, що відобразилося на задовільних фінансових результатах роботи компанії у першому кварталі поточного року», – прокоментував генеральний директор Vega Мурат Чинар. – Наразі ми працюємо над впровадженням ще декількох важливих проектів, які, я впевнений, дадуть гарний результат уже найближчим часом».

Так, у I кварталі поточного року Vega продовжувала інвестування в розвиток власних мереж та модернізацію, капітальні інвестиції компанії за цей період склали 16,9 млн грн. За звітній період компанія перерахувала до бюджетів різних рівнів податків і зборів на суму 35,8 млн грн – це на 17% більше, ніж у І кварталі 2017 року.

Телеком-оператор Vega входить до телекомунікаційного напряму групи «СКМ». На сьогодні Vega присутня в 22 областях України. Оперативне управління телекомунікаційною групою Vega здійснює ПрАТ «Фарлеп-Інвест».

Водночас, як писав Mind, за минулий рік ПрАТ «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Маріуполь Донецької обл.), керуюча компанія найбільшої в Україні приватної промислово-фінансової групи СКМ, наростила неконсолідований чистий збиток у 5,9 раза, до 1,75 млрд грн, з 299,413 млн грн у 2016 році. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло