ГПУ пояснила причину обшуку в порту Фірташа

ГПУ пояснила причину обшуку в порту Фірташа

Слідчі дії в порту «Ніка-Тера» відбуваються у зв'язку з підозрою в ухиленні від сплати податків

ГПУ пояснила причину обшуку в порту Фірташа
Фото: nikatera.com

У межах розслідування справи щодо умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах підприємствами – експортерами сільськогосподарської продукції Генеральна прокуратура розпочала слідчі дії щодо ТОВ «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера» на підставі рішення Печерського районного суду Києва, інформує Інтерфакс.

З цієї ж підстави розпочалися обшуки на ДП «Миколаївський морський торговельний порт» і TOB «ТІС-Зерно».

«У ході досудового розслідування встановлено, що низка суб'єктів підприємницької діяльності з ознаками фіктивності здійснює незаконну підприємницьку діяльність, спрямовану на переміщення сільськогосподарської продукції за межі території України», – йдеться в повідомленні ГПУ.

Генпрокуратура зазначила, що податки від експортованої продукції не сплачуються ні фізичними особами на етапі закупки товарів у населення за готівку, ні на етапі декларування отриманого прибутку підприємствами.  

Крім того, департамент із розслідування особливо важливих справ у сфері економіки підозрює, що посадові особи Державної фіскальної служби України зловживають службовим становищем у даній справі.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура та «КОРД» розпочали слідчі дії в морському порту «Ніка-Тера», який належить Фірташу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло