ZTE збільшила прибутки на 39%, незважаючи на санкції США

ZTE збільшила прибутки на 39%, незважаючи на санкції США

Компанія ще не встигла скласти «всебічну та точну оцінку» негативного впливу заборони вести бізнес із американськими компаніями

ZTE збільшила прибутки на 39%, незважаючи на санкції США
фото з www.zte.com.cn/global/

Китайський телекомунікаційний виробник обладнання ZTE заявив, що чистий прибуток за І півріччя збільшився на 39% до 1,69 млрд юанів ($267 млн), незважаючи на санкції Вашингтона. Про це повідомляє CaixinGlobal.

В компанії повідомили, що доходи в І кварталі зросли на 12,2% до 28,9 млрд юанів. Загальні активи компанії станом на кінець березня склали 139 млрд юанів, що на 3,4% більше, ніж у грудні.

Останні результати ZTE є рекордно високим показником чистого прибутку за квартал. Втім компанія визнає, що у звіті не враховано вплив санкцій США, які було введено на початку цього місяця, які забороняють ZTE вести бізнес з американськими компаніями протягом 7 років.

Ця заборона «має значний негативний вплив на нормальне виробництво та експлуатацію компанії. Станом на дату випуску цього звіту компанія все ще не можу завершити усесторонню і точну оцінку або прогноз», – зазначили в компанії.

Раніше ZTE заявляла, що наразі веде переговори із Вашингтоном для уникнення заборони, а також повідомила, що може використати «судові заходи для захисту законних прав» компанії.

Нагадаємо: слідом за ZTE, Міністерство юстиції США відкрило проти китайської технологічної компанії Huawei розслідування щодо ймовірного порушення нею експортних санкцій США, пов’язаних з Іраном. Прокурори вважають, що пристрої цих двох китайських компаній можуть використовуватись для шпигунства в Сполучених Штатах.

Дізнатись чи зможе американська заборона рикошетом зачепити і Україну можна із матеріалу Mind «США vs Китай: як торгові війни між гігантами можуть вплинути на повноцінний запуск 4G в Україні».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло