АМКУ перевірить ціни готелів Києва на період проведення фіналу Ліги чемпіонів

АМКУ перевірить ціни готелів Києва на період проведення фіналу Ліги чемпіонів

Через інформацію про їх суттєве підвищення на період проведення зазначеного заходу

АМКУ перевірить ціни готелів Києва на період проведення фіналу Ліги чемпіонів
Фото: pixabay.com

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) досліджує питання щодо підвищення готелями Києва цін на послуги з тимчасового розміщення (проживання) у готелі на період проведення фіналу Ліги чемпіонів, йдеться у повідомлення на сайті відомства.

Так, перевірки відбудуться у зв’язку з повідомленою інформацією про суттєве підвищення готелями Києва цін на послуги з тимчасового розміщення (проживання) у готелі напередодні фіналу Ліги чемпіонів.

«Підвищення цін під час спортивних подій – звичайна практика для ринкових відносин, проте синхронне суттєве зростання ціни може свідчити про можливу змову учасників даного ринку. Ціна має регулюватися ринковими механізмами та бути економічно обґрунтованою», – зазначають у відомстві.

Так, у разі виявлення в діях суб’єктів господарювання, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання) у готелі, ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції Відділенням будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться в Києві 26 травня.

Як писав Mind, протягом останнього тижня квітня Кубок Ліги чемпіонів УЄФА побував у 5 містах України – у Маріуполі, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові – в межах трофі-туру під назвою Trophy Experience.

Тур був організований з ініціативи президента України Петра Порошенка та президента ФФУ Андрія Павелка.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло