mind
Google презентувала гру, в якій потрібно шукати смайлики навколо себе

Google презентувала гру, в якій потрібно шукати смайлики навколо себе

В основі гри лежить технологія машинного навчання – штучний інтелект

Google презентувала гру, в якій потрібно шукати смайлики навколо себе
скрін-шот Youtube

Компанія Google представила гру Emoji Scavenger Hunt, яка працює за допомогою нейромережі. Мета гри – шукати навколо себе емоджі (смайлики) на швидкість, пише HighTech. В основу технології додатка покладено використання технологій машинного навчання від Google.

Користувач, запускаючи гру, отримує смайлик з предметом, на який потрібно навести камеру. Наприклад, якщо на вашому екрані з'явилося емоджі із зображенням взуття, ви повинні навести камеру на свої кросівки. Якщо відповідь правильна, гравець переходить на новий, більш складний рівень, де має знайти більш рідкісний смайлик. Час обмежений, але з кожною новою знахідкою його стає трохи більше.

Речі – наприклад, годинник, ручка чи банан – підбираються таким чином, щоб їх можна було легко знайти в приміщенні. Чим швидше користувач знаходить предмети, тим більше часу у нього залишається в запасі.

Створенням Emoji Scavenger Hunt компанія хотіла показати, які інструменти доступні розробникам. В основі експериментального проекту лежить штучний інтелект.

Гра працює локально, на самому пристрої, не звертаючись до віддалених серверів Google. За розпізнавання об'єктів, знятих на камеру, відповідає система машинного навчання. Фотографії ніде не зберігаються, заявляють в компанії.

На форумі Google вже з'явилося кілька повідомлень, де користувачі скаржаться на збої в роботі нейромережі. В основному, вони стосуються тих, хто вже пройшов кілька рівнів, і нейромережа не може ідентифікувати деякі об'єкти. Це перший проект такого роду, тому іноді функції розпізнавання можуть працювати зі збоями, зазначають розробники.

 Гра доступна на офіційному сайті безкоштовно і не вимагає зайвої пам'яті на телефоні – розробники зробили так, щоб гра запускалася в браузері і не обробляла дані на серверах Google.

Emoji Scavenger Hunt вийшла напередодні відкриття конференції для розробників Google I/O, яка проходить з 8 по 10 травня в Каліфорнії, США.

Нагадаємо, на відкритті конференції глава Google Сундар Пічаї представив нову функцію голосового помічника Google Assistant, який тепер може уподібнюватися до людського голосу з характерними паузами, інтонаціями і «еммм».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті