mind
ДФС створить новий департамент зі стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва
Спецпроект
Трансформації бізнесу

ДФС створить новий департамент зі стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва

Новий підрозділ буде контролювати та відповідати за реалізацію реформ у ДФС

ДФС створить новий департамент зі стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва
Фото: УНІАН

Державна фіскальна служба найближчим часом створить новий департамент, який координуватиме питання стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва ДФС, йдеться в повідомленні на сайті фіскальної служби.

«Крім розбудови якісної співпраці, відновлення контактів із митними та податковими адміністраціями інших держав і міжнародними інституціями, новий підрозділ буде контролювати та відповідати за реалізацію реформ у ДФС», – повідомили в держслужбі.

Як зазначається, перш за все йдеться про виконання Стратегічних напрямів діяльності служби до 2020 року, розроблених у ДФС та підтриманих міжнародними партнерами, бізнесом, громадськістю та профільними асоціаціями.

Організаційна структура нового департаменту буде побудована за функціональним принципом із чітким розподілом повноважень та відповідальності співробітників. Тобто за кожним із фахівців буде закріплений відповідний напрямок та міжнародні партнери, а робота менеджера побудована за принципом «реалізація проекту під ключ». Кожен стратегічний блок реформ буде систематизовано, зокрема, за строками реалізації, фінансового та законодавчого навантаження, а також можливими ризиками. 

Так, ДФС визначено 9 базових стратегічних напрямів: сервіси, ІТ та інфраструктура, митниця та прикордонне співробітництво, міжнародні зобов’язання та співробітництво, управління ризиками, податковий контроль та борг, ефективне адміністрування податків, зборів, митних платежів, добровільна сплата, персонал, формування іміджу та прозорість діяльності.

Також у службі зазначили, що всі без винятку міжнародні партнери ДФС підтримали заснування нового структурного підрозділу.

Як писав Mind, у березні 2018 року розпочато перший етап структурної реорганізації ДФС в межахїї  комплексної реформи: державні податкові інспекції в районах, містах (крім м. Київ), районах у містах, об’єднані державні податкові інспекції втрачають статус юридичних осіб та приєднуються до головних управлінь ДФС у регіонах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті