mind
Посол США в Росії сам порушує антиросійські санкції – Аслунд

Посол США в Росії сам порушує антиросійські санкції – Аслунд

«Дивна політика»: експерти не розуміють, чому посол США в Росії бере участь у заході разом з особами, що знаходяться під санкціями

Посол США в Росії сам порушує антиросійські санкції – Аслунд
фото Twitter @USEmbRu

Посол США в Росії Джон Хантсман візьме участь в Петербурзькому економічному форумі, де виступатиме в одній панелі з особами, проти яких введено американські санкції – зокрема, з олігархом Віктором Вексельбергом. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на Bloomberg.

На відео, розміщеному на сайті посольства США у Росії, посол також заявляє, що у форумі візьме участь чимало американських компаній, і що сьогодні «дуже важливо говорити про майбутні економічні відносини між США та Росією».

«Адміністрація Обами наполягала на тому, щоб керівники американських компаній не відвідували Форум у Санкт-Петербурзі. Посол США Джон Хантсман навіть бере участь у панелі за участі росіянина, на якого накладено санкції. Що це за політика?», – написав у Twitter відомий експерт з питань України, Росії та країн колишнього Союзу дипломат Андерс Аслунд.

«Вперше з початку кризи в Україні, посольство США у Росії закликає компанії брати участь у великому економічному форумі Путіна у Санкт-Петербурзі», – зазначив у своєму Twitter Скотт Роуз з видання Business.

«Це ніяк не в’яжеться з позицією адміністрації (Трампа – ред.), що вона намагається змінити погану поведінку Росії. Росіяни використають це, щоб нівелювати [санкційний] тиск та делегітимізувати санкції, які об'єктивно є досить жорсткими», – вважає Браян Отул, експерт аналітичного центру Atlantic Council.

22-й Міжнародний економічний форум у Санкт-Петербурзі пройде з 24-го по 26-травня.

Як повідомлялося, 6 квітня Мінфін США ввів санкції проти 24 олігархів із «кремлівського списку».Це перелік олігархів і чиновників, на думку Мінфіну США, пов’язаних із президентом РФ Путіним.

Нагадаємо, в Росії пропонують за дотримання санкцій США саджати на 4 роки до в’язниці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті