Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
У Росії пропонують за дотримання санкцій США саджати на 4 роки до в’язниці

У Росії пропонують за дотримання санкцій США саджати на 4 роки до в’язниці

Відповідний законопроект незабаром розглядатиметься в Держдумі

У Росії пропонують за дотримання санкцій США саджати на 4 роки до в’язниці
фото Shutterstock

Проект закону про відповідальність за дотримання в Росії санкцій проти РФ вводить покарання у вигляді позбавлення волі до 4 років і штрафи до 600 тисяч рублів для фізосіб, повідомило джерело в Державній думі. Про це пише Прайм.

«Згідно з текстом законопроекту, пропонується ввести покарання у вигляді штрафу в розмірі до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в розмірі зарплати чи іншого доходу засудженого за період до 4 років, або обмеженням волі на термін до 4 років, або примусовими роботами на термін до 4 років, або позбавленням волі на термін до 4 років зі штрафом у розмірі до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до 1 року чи без такого», – повідомило джерело видання.

Як пояснив співрозмовник, посилаючись на текст законопроекту, йдеться про покарання за «вчинення дій або бездіяльність, які націлені на виконання рішення іноземних держав про введення заходів обмежувального характеру, якщо ці дії (бездіяльність) спричинили обмеження або відмову в здійсненні громадянами РФ, юрособами, зареєстрованими в РФ, звичайних господарських операцій та угод».

Нагадаємо: російський олігарх Олег Дерипаска повернув три орендовані літаки, оскільки не міг ними користуватися через антиросійські санкції США.

Як повідомлялося, 6 квітня Мінфін США ввів санкції проти 24 олігархів із «кремлівського списку».Це перелік олігархів і чиновників, на думку Мінфіну США, пов’язаних із президентом РФ Путіним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті