Євросоюз увів санкції проти 5 осіб, причетних до організації голосування в Криму

Євросоюз увів санкції проти 5 осіб, причетних до організації голосування в Криму

Проведення виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму та Севастополі було незаконним, підкреслили в ЄС

Євросоюз увів санкції проти 5 осіб, причетних до організації голосування в Криму
фото Shutterstock

Рада Євросоюзу додала ще 5 учасників до «чорного списку» осіб, проти кого введено санкції за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

Дані особи брали участь в організації президентських виборів у країні 18 березня 2018 року в незаконно анексованих Криму та Севастополі, тим самим активно підтримуючи та впроваджуючи політику, яка підриває територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, йдеться на сайті Ради Європи.

Вказані 5 осіб займають відповідальні посади в виборчих комісіях Криму або Севастополі. Санкції включають заборону на проїзд та заморожування активів.

До санкційного списку потрапили: заступник голови виборчої комісії Криму Інна Гузєєва та секретар комісії Наталія Безрученко, голова виборчої комісії Севастополя Олександр Пєтухов, його заступник Мирослав Погорєлов та секретар комісії Анастасія Капранова.

Таким чином загальна кількість фізосіб, проти яких ЄС запровадила санкції, зросла до 155. Крім того, ЄС заморозив активи 38 юридичних осіб.

Президент Петро Порошенко привітав включення 5 осіб до санаційного списку і висловив вдячність Раді ЄС за підтримку територіальної цілісності України.

«Покарання за будь-які незаконні дії проти суверенітету та територіальної цілісності України є неминучим», – зазначив він, додавши, що тема деокупації України є одним з пріоритетів для ЄС.

Вітаю офіційне рішення Ради ЄС про запровадження санкцій проти п’яти осіб, відповідальних за незаконне проведення...

Опубліковано Петром Порошенком 14 травня 2018 р.

Раніше Порошенко повідомив, що ЄС вирішив ввести нові санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло