mind
«Українська мукомельна компанія» планує вийти на ринок Африки
Спецпроект
Трансформації бізнесу

«Українська мукомельна компанія» планує вийти на ринок Африки

Компанія має намір відкрити чотири представництва на цьому континенті

«Українська мукомельна компанія» планує вийти на ринок Африки
Фото: Shutterstock

ТОВ «Українська мукомельна компанія» (УМК, Черкаська обл.) планує відкрити чотири власних представництва у Центральноафриканській Республіці, Чаді, Камеруні та Беніні, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на прес-службу компанії.

«Зараз наша компанія працює над створенням чотирьох повноцінних представництв в різних країнах Африки. Наразі перебуваємо на стадії проведення переговорів з урядовими та комерційними організаціями зазначених країн. Паралельно йде процес узгодження всіх необхідних документів та ліцензій, необхідних для здійснення діяльності «Українською мукомельною компанією» в кожній конкретній країні», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у компанії уточнили, що пілотні партії продукції вже були відправлені споживачам у зазначені країни. Загальний обсяг цих пробних поставок – 400 контейнерів, або 10 000 тонн.

Представництва створюються з метою забезпечення виконання експортних планів компанії, високого рівня обслуговування клієнтів, зокрема фінансової ефективності експортних операцій, збільшення комерційного навантаження і валютних надходжень, проведення маркетингових досліджень на міжнародному ринку борошна, організації та проведення комерційної та рекламної діяльності на територіях інших країн.

ТОВ «Українська мукомельна компанія» створено у 2017 році. Виробляє продукцію під ТМ «Королівське борошно». Експортує борошно до Китаю, Молдови, Ізраїлю, Палестини, Філіппін, Анголи, Грузії, ОАЕ, Малайзії та інших країн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті