mind
ВВП України зріс на 3,1% - Держстат

ВВП України зріс на 3,1% - Держстат

Зазнанчене зростання зафіксовано в період з січня по березень

ВВП України зріс на 3,1% - Держстат
Фото: Shutterstock

В період з січня по березень цього року зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України склало 3,1%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це з посиланням на дані Державної служби статистики пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, в l кварталі економіка країни, по відношенню до попереднього кварталу, збільшилась на 0,9% з урахуванням сезонного фактора.

Раніше повідомлялось, що МВФ погіршив прогноз зростання ВВП України у 2019 році з 4 до 3,3%.

Раніше Світовий банк (СБ) залишив без зміни прогноз зростання економіки України в 2018–2019 роках на рівні 3,5% і 4% відповідно.

СБ також попередив, що прогноз економічного зростання у 2018 році передбачає реалізацію Україною в найближчі місяці відкладених реформ. Якщо очікувані реформи не будуть імплементовані, економічне зростання може сповільнитися майже до 2%.

Зі свого боку Нацбанк і далі дотримується свого попереднього прогнозу щодо прискорення зростання реального ВВП: у 2018 році він зросте до 3,4%.

Раніше повідомлялося, що міжнародне рейтингове агентство Fitch зберегло прогноз зростання економіки України на 2018 рік на рівні 3,2% і прогнозує прискорення на 2019-й.

Про те, на що розраховувати українцям, читайте в матеріалах Mind «Прогнози і реалії: наскільки зросте ВВП України та якою буде інфляція» і «Нацбанку набридло боротися з інфляцією: до чого це може призвести».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті