Коломойському надали доступ до документів розслідування по ПриватБанку

Коломойському надали доступ до документів розслідування по ПриватБанку

Печерський райсуд частково задовольнив клопотання Коломойського та витребував у НБУ результати розслідування детективного агентства Kroll

Коломойському надали доступ до документів розслідування по ПриватБанку
Фото УНІАН

Печерський районний суд частково задовольнив клопотання Ігоря Коломойського та витребував у Національного Банку України результати розслідування детективного агентства Kroll щодо ПриватБанку, повідомляє Finbalance з посиланням на рішення від 26 квітня.

Так, Нацбанк повинний надати доступ Коломойському до довідок, звітів, таблиць та інших документів, які були отримані агентством перед націоналізацією банку. Так, запитувані письмові докази містять дані про предмет доказування, однак, знаходяться у володінні відповідачів та можуть бути банківською таємницею, що унеможливлює самостійне їх подання Коломойським.

Окрім того, було витребувано низку інших процесуальних документів НБУ.

НБУ заявляв, що компанія Kroll провела розслідування щодо Приватбанку, яке підтвердило підозри Нацбанку щодо можливого завдання збитків банку перед націоналізацією на 5,5 млрд дол. Натомість, Коломойський та його адвокат спростовували цю інформацію  не тільки через якість, але й наявність самого факту розслідування.

У грудні минулого року ПриватБанк розпочав судовий процес у Високому суді Лондона проти своїх колишніх власників та керівників – Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.  19 грудня 2017 року Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова та шістьох їхніх компаній.

Нагадаємо, Коломойський прогнозує розгляд справи за позовом ПриватБанку до екс-власників банку Високим судом Лондона не раніше 2020 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті