Microsoft купила стартап Semantic Machines, який навчає чатботів бути «більш природними»

Microsoft купила стартап Semantic Machines, який навчає чатботів бути «більш природними»

Техногігант має на меті розвивати мовленнєві технології для створення чат-ботів

Microsoft купила стартап Semantic Machines, який навчає чатботів бути «більш природними»
фото Shutterstock

Microsoft купила каліфорнійську компанію Semantic Machines, яка працює зі штучним інтелектом – розробляє системи, здатні сприймати людську мову й підтримувати бесіду. Про це йдеться в заяві Microsoft.

У компанії вважають, що технології штучного інтелекту (АІ) допоможуть голосовим помічникам та іншим розробкам не тільки виконувати команди, але й підтримувати бесіду та звучати більш реалістично, щоб у користувачів при спілкуванні з голосовими помічниками виникало відчуття спілкування з людьми, а не з системою.

Технології Semantic Machines дозволяють чат-ботам і голосовим помічникам точно відповідати на поставлені питання і передбачати, що користувач хоче запитати.

Проекти стартапу будуть використовуватися для розвитку голосового помічника Cortana і чат-ботів Azure Bot і Xiaoice.

Сума угоди не уточнюється.

Semantic Machines була створена в 2014 році, відтоді вона залучила понад $20 млн від інвесторів, серед яких General Catalyst і Bain Capital Ventures. Головний спеціаліст з технологій Semantic Machines – Ларрі Гіллік, який раніше займався розвитком Siri, голосового помічника Apple. Науковими розробками в Semantic Machines займаються також професор Каліфорнійського університету в Берклі Ден Кляйн і професор Стенфордського університету Персі Лян.

У Берклі, де знаходиться Semantic Machines, Microsoft планує організувати спеціальний центр для досліджень у галузі штучного інтелекту.

Нагадаємо: штучний інтелект від Google тепер може спілкуватися по телефону, як жива людина, й люди на іншому кінці лінії навіть не підозрюють, що говорять із роботом.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло