Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
КМДА продає право облаштувати паркувальні майданчики в столиці

КМДА продає право облаштувати паркувальні майданчики в столиці

Зокрема, відбудеться аукціон щодо площі поруч з «Олімпійським»

КМДА продає право облаштувати паркувальні майданчики в столиці
НСК «Олімпійський»
Фото Shutterstock

КП «Київтранспарксервіс» продає право на облаштування та експлуатацію паркувальних майданчиків для платного паркування транспортних засобів, повідомив заступник голови Київськомї міської адміністрації Дмитро Давтян на своїй сторінці у Facebook.

Комунальне підприємство оголосило аукціон на право облаштування парковок на площі Спортивній (НСК «Олімпійський») та вул. Курській, 13 Б,В,Е.

Стартова ціна першого лоту (площа Спортивна) складає 57,9 тис. грн. За цю суму купується право на експлуатацію майданчика з 92 місць, у тому числі 9 – для паркування транспорту осіб з інвалідністю. Щомісячна плата, яку переможець буде сплачувати місту в особі «Киівпарктранссервісу», складе 69,7 тис. грн.

Другий лот (вул. Курська) коштуватиме 37,2 тис.грн, щомісячна плата – 5,2 тис. грн, де буде облаштовано 26 машиномісць, в тому числі 3 спеціальні місця для осіб з інвалідністю.

Аукціон стартує 21 травня, пропозиції за обома майданчиками прийматимуться до 29 травня, а власне торги проведуть 30 травня на ProZorro.

«Нинішні аукціони – перший крок у наведенні ладу з паркуванням. Зробити це буде непросто, але порядок вартий того: щоб замість таємних і темних домовленостей були офіційні платежі й прозорі договори. Хочу підкреслити: це пілотний проект, нічого подібного в Києві раніше не було, і більшість скептиків стверджували, що реалізувати такі зміни неможливо», – зазначає Давтян.

Нагадаємо: столична мерія вирішила провести інвестиційний конкурс із залучення інвестора до реалізації проекту з облаштування дорожньої інфраструктури для функціонування екологічно чистого виду транспорту – електрокарів та створення туристичної мережі їхнього прокату – 15 пунктів по Києву.

Крім того, КМДА планує направити 869 млн грн на поточний і капітальний ремонт житлових будинків у столиці, зокрема на ремонт покрівель, мереж, внутрішньобудинкових систем та фасадів

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті