mind
Поточний і капітальний ремонти у столиці коштуватимуть 869 млн грн

Поточний і капітальний ремонти у столиці коштуватимуть 869 млн грн

Кошти підуть на ремонт покрівель, мереж, внутрішньобудинкових систем та фасадів

Поточний і капітальний ремонти у столиці коштуватимуть 869 млн грн
фото: Shutterstock

Київ направить 869 млн грн на поточний і капітальний ремонт житлових будинків в столиці, зокрема, на ремонт покрівель, мереж, внутрішньобудинкових систем та фасадів, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Згідно з повідомленням, київські ЖЕКи спрямують на поточний ремонт мереж, покрівель і електрощитових 265 млн грн, отриманих в якості тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій.

«Ці кошти будуть спрямовані на ремонт 1,2 тис. Покрівель, ремонт внутрішніх систем теплопостачання, гарячого і холодного водопостачання в більш ніж 8 тис. Будинків. Також увагу буде приділятися ремонту систем електропостачання в зв'язку зі збільшенням загальної потужності побутових електроприладів в квартирах», – йдеться у повідомленні из посіанням на слова директора департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитра Науменка.

Крім того, за його словами, райадміністрації Києва в рамках програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік направлять 604 млн грн на капітальний ремонт 2 100 об'єктів. Кошти будуть використані на капремонт покрівель, сходових клітин, внутрішньобудинкових систем, фасадів і дитячих майданчиків.

Про що мовчать забудовники висотних комплексів у передмістях столиці, читайте у матеріалі Mind «Кіт у мішку: 7 пересторог під час купівлі житла під Києвом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті