ДФС: митницями за 4 місяці 2018 року вилучено майно на загальну суму 132,2 млн грн

ДФС: митницями за 4 місяці 2018 року вилучено майно на загальну суму 132,2 млн грн

Більшість вилучених товарів – це транспортні засоби

ДФС: митницями за 4 місяці 2018 року вилучено майно на загальну суму 132,2 млн грн
Фото: Shutterstock

Протягом січня – квітня 2018 року митницями через порушення митних правил вилучено та оприбутковано на склади митниць майно на загальну суму 132,2 млн грн, йдеться у повідомленні на сайті Державної фіскальної служби (ДФС).

Переважну більшість вилучених товарів складають засоби наземного транспорту, літальні апарати, плавучі засоби і пов'язані з транспортом пристрої та обладнання (23,6%, на 31,2 млн грн), машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання; їхны частини; звукозаписувальна та звуковідтворювальна апаратура, апаратура для запису або відтворення телевізійного зображення і звуку, їх частини та приладдя (18,9%, на 25,0 млн грн).

Водночас 17,8% (на 23,5 млн грн) складають продукти рослинного походження.

Крім того, за чотири місяці цього року, за результатами розпорядження товарами, валютою та цінностями, що перейшли у власність держави за порушення митного законодавства, до бюджету надійшло 22,5 млн грн.

«Переважну більшість суми складають надходження від зарахованих до Держбюджету валюти та цінностей, яких за вказаний період надійшло 13,6 млн грн. Це майже вдвічі перевищує відповідний показник минулого року. За чотири місяці 2017 року зазначена сума складала 7,6 млн грн», – повідомляють у ДФС.

Від реалізації конфіскованого майна бюджет отримав 7,1 млн грн, що теж вдвічі перевищує показник відповідного періоду минулого року. Надходження коштів від реалізації митницями швидкопсувного майна, вилученого у справах про порушення митних правил, та майна, що підлягає поверненню за рішенням суду (власник не звернувся), становлять 0,3 млн грн, що аналогічно до показника відповідного періоду минулого року.

За вказаний період митницями також реалізовано та перераховано до бюджету 1,4 млн грн від реалізації товарів після закінчення термінів їх зберігання на складах митниць та товарів, розміщених у митний режим відмови на користь держави.

Нагадаємо, минулого року ДФС опублікувала на своєму сайті проект постанови «Про утилізацію старих автомобілів, які перейшли в державну власність», яким передбачені умови та порядок утилізації покинутих господарями машин.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло