Захворіло у світі
177,058,656
Померло у світі
3,828,472
Вилікувалось у світі
161,259,501
Захворіло в Україні
2,224,992
Померло в Україні
51,769
Вилікувалось в Україні
2,136,176
Бориспіль обіцяє відкриття термінала F до літа

Бориспіль обіцяє відкриття термінала F до літа

Ймовірно, саме з нього відправлятимуться літаки лоукостера Ryanair

Бориспіль обіцяє відкриття термінала F до літа
Фото hyser.com.ua

Міжнародний аеропорт Бориспіль має намір запустити термінал F до початку літа  2019 року, повідмоляє Інтерфакс із посиланням на першого заступника генерального директора аеропорту Євгена Дихне.

«У пікових навантаженнях аеропорт Бориспіль вичерпав свої можливості, тому відкриємо термінал F для літньої навігації 2019 року», – сказав він.

Раніше керівник аеропорту Павло Рябікін заявив, якщо авіакомпанія Ryanair забезпечить не менше 15 рейсів на день, законсервований термінал  F буде відкритий.

За словами Дихне, пропускна здатність на терміналі D у пікові години досягла максимуму. Без додаткового термінала аеропорт не зможе забезпечити обслуговування авіакомпаніям.

«Ми вже відмовляємо авіакомпаніям. Це означає, що нам терміналу D недостатньо», – підкреслив заступник гендиректора.

Він також нагадав, що за погодженням, після відкриття терміналу F рейси авіакомпанії Ryanair будуть переведені на цей термінал.

Нагадаємо, що МАУ погрожує подати позов до суду на Ryanair, якщо питання отримання слотів і надалі не буде узгоджуватися з Борисполем, і одночасне прибуття/відправлення рейсів обох авіакомпаній зашкодить українському перевізникові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті