США наполягають на введенні Євросоюзом більш жорстких санкцій проти Росії – FT

США наполягають на введенні Євросоюзом більш жорстких санкцій проти Росії – FT

Адміністрація Трампа вважає, що в ЄС роблять недостатньо для боротьби із загрозами з боку РФ

США наполягають на введенні Євросоюзом більш жорстких санкцій проти Росії – FT
фото з pixabay.com

Адміністрація президента Дональда Трампа наполягає на тому, щоб європейські союзники ввели більш жорсткі санкції проти РФ. На думку США, дії європейських країн заважають зусиллям США із перешкоджанню Москви підірвати західні демократії шляхом дезінформаційних кампаній та кібератак. Про це повідомляє FT.

Спростовуючи звинувачення у надто м’якій політиці Трампа щодо Москви, американські чиновники стверджують, що європейцям слід запровадити координовані дії проти «державних та недержавних суб’єктів», які стоять за кібератаками, а також ухвалити на національному рівні нові антикорупційні заходи.

Делегація Держдепартаменту США зустрінеться із колегами з Брюсселя в Лондоні цього тижня, щоб запевнити їх, що Росія може скористатись з трансатлантичного розколу стосовно іранської ядерної угоди та намірів США ввести мита на імпорт металів та інших товарів з ЄС.

«Нам треба працювати з нашими європейськими партнерами, щоб краще боротись із російською злочинною діяльність та не дозволяти Росії використовувати будь-яку напругу між Європою та США», – сказав один з представників адміністрації Трампа.

Країни ЄС не мають спільної думки щодо введення додаткових санкцій проти Росії. Декілька країн були обурені санкціями, які США ввели на початку квітня, оскільки вони мали вплив на російських олігархів, які мають бізнес в їхніх країнах.

Зазначається, що адміністрація Трампа чимдуж прагне показати, наскільки серйозно вона ставиться до загроз з боку РФ, незважаючи на неоднозначну власну позицію Трампа стосовно Москви.

Нагадаємо: 6 квітня Сполучені Штати ввели нові санкції проти кількох десятків російських олігархів, чиновників та компаній. Чим нові санкції різняться від попередніх та чому їх головною мішенню став магнат Олег Дерипаска, можна дізнатись із матеріалу Mind «New Wave: що означають нові санкції США проти РФ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті