В Іспанії можуть оголосити недовіру уряду
Сам прем’єр-міністр з посади йти не збирається, а голосів опозиції для вотуму недовіри може не вистачити

На фоні гучного корупційного скандалу,до якого причетна «Народна партія» на чолі із прем’єр-міністром Маріано Рахоєм, в Іспанії відбудуться дебати стосовно оголошення вотуму недовіри уряду країни. Про це повідомляє Reuters.
Зазначається,що обговорення заплановане на 31 травня та 1 червня.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Минулого тижня керівник соціалістичної партії Педро Санчес вніс пропозицію щодо вотуму недовіри уряду Рахоя через результати розгляду гучної корупційної «справи Gurtel».
«Народну партія» прем’єр-міністра визнали учасником схеми із незаконного збагачення. Втім,Рахой заявляє, що не має наміру йти з посади, оскільки обвинувачення не стосуються жодного з членів його уряду.
Ліберальна партія Ciudadanos («Громадяни»), яка має більшість в громадських опитуваннях, наполегливо закликала до проведення дострокових виборів.
«Єдиним демократичним та гідним виходом є дати голос іспанському народу,щоб він обрав новий уряд та парламент», – сказав лідер «Громадян» Альберт Рівера.
З огляду на те, що вотум недовіри можна винести лише абсолютною більшістю (176 голосами), поки не ясно яким чином соціалісти та «Громадяни» збираються звергнути уряд Рахоя.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.