«Укрзалізниця» запланувала безпрецедентні інвестиції – 26 млрд грн – Кравцов

«Укрзалізниця» запланувала безпрецедентні інвестиції – 26 млрд грн – Кравцов

Наразі «УЗ» реалізує велику кількість інвестиційних проектів через постійний дефіцит у коштах

«Укрзалізниця» запланувала безпрецедентні інвестиції – 26 млрд грн – Кравцов
Фото: Shutterstock

Протягом цього року ПАТ «Укрзалізниця» запланувала безпрецедентні інвестиції – 26 млрд грн. Про це з посиланням на в. о.голови «УЗ» Євгена Кравцова пише прес-служба залізниці.

«Цьогоріч в «Укрзалізниці» заплановані безпрецедентні інвестиції в розвиток галузі – понад 26 млрд грн. Але цього не достатньо, і компанія потребує додатково близько $2 млрд»,  – повідомив Кравцов.

За його словами, наразі «Укрзалізниця» реалізує велику кількість інвестиційних проектів через постійний дефіцит у коштах. Він повідомив, що робота щодо вироблення механізмів залучення приватних інвестицій вже розпочата.

«Укрзалізниця» готова запропонувати інвесторам конкретні програми. Пріоритет інвестиційної політики, яка наразі реалізується компанією, – інвестиції в рухомий склад, локомотиви, пасажирські та вантажні вагони.

Кравцов також повідомив, що «Укрзалізниця» отримає 3500 вантажних вагонів за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку у цьому році та 3500  – у наступному.

Зазначений проект буде реалізовуватися шляхом створення спеціальної вагонної компанії, на баланс якої будуть передані вантажні вагони, придбані за кредитні кошти. Власниками вагонної компанії буде не лише «Укрзалізниця», а й банк, що інвестував у рухомий склад. За словами Кравцова, для реалізації таких проектів «Укрзалізниця» вже проводить переговори з міжнародними компаніями, які працюють на американських і європейських ринках.

Раніше повідомлялося, що 15 травня на заводі General Electric Transportatiоn у США розпочалося будівництво першого локомотиву TE33A Evolution для ПАТ «Укрзалізниця»

Яких проблем через зношену інфраструктуру можна очікувати вже в найближчому майбутньому, читайте у матеріалі Mind «Розв'язати вУЗол: чому залізниці потрібно інвестувати в рейки, шпали і дроти».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло