mind
Порошенко призначив членів НКРЕКП

Порошенко призначив членів НКРЕКП

Завершено процес формування нового незалежного регулятора

Президент України Петро Порошенко призначив членами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Оксану Кривенко, Олену Антонову, Олександра Формагея, Дмитра Коваленка і Євгена Магльованого.

Відповідні укази розміщено на сайті глави держави.

«Призначив п'ятьох нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – відповідні Укази про призначення підписав сьогодні. Процес формування нового незалежного регулятора нарешті завершено. Вдячний ЄБРР, Світовому банку, МВФ, ЄС, нашим американським партнерам, всім, хто доклав зусилля, для того, щоб сьогоднішній день став можливим», – написав Порошенко у своєму Facebook.

Зустріч з членами НКРЕКП та представниками Світового банку, МВФ та ЄБРР

Призначив п'ятьох нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – відповідні Укази про призначення підписав сьогодні. Процес формування нового незалежного регулятора нарешті завершено. Вдячний ЄБРР, Світовому банку, МВФ, ЄС, нашим американським партнерам, всім, хто доклав зусилля, для того, щоб сьогоднішній день став можливим.

Опубликовано Петро Порошенко 30 мая 2018 г.

Нагадаємо, Порошенко також підписав указ про звільнення Дмитра Вовка з посади голови НКРЕКП.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

До складу НКРЕКП повинні входити сім членів, у тому числі її голова.

Наприкінці минулого року НКРЕКП відкрила конкурс на посаду членів комісії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті