Президент звільнив Вовка з посади голови НКРЕКП

Президент звільнив Вовка з посади голови НКРЕКП

Дмитро Вовк обіймав посаду протягом 3 років

Президент звільнив Вовка з посади голови НКРЕКП
Дмитро Вовк
Фото УНІАН

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Дмитра Вовка з посади голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), повідомляється на сайті глави держави.

«Звільнити Вовка Дмитра Володимировича з посади голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг», – йдеться в указі від 26 травня.

Вовк був призначений на посаду в. о. голови НКРЕКП наприкінці грудня 2014 року. З червня 2015 року очолив нацкоміссію. До призначення на цю посаду він не мав досвіду роботи у сфері енергетики.

13 квітня номінаційна комісія з відбору нових членів НКРЕКУ відмовила чинному главі регулятора Вовку в участі в конкурсі через недостатній досвід роботи у сфері енергетики.

НКРЕКУ здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

До складу НКРЕКУ повинні входити сім членів, в тому числі її голова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло