У 2018 році Гереги інвестують в агронапрямок «Епіцентр К» понад 2 млрд грн

У 2018 році Гереги інвестують в агронапрямок «Епіцентр К» понад 2 млрд грн

Основна сума буде спрямована на підвищення елеваторної потужності

У 2018 році Гереги інвестують в агронапрямок «Епіцентр К» понад 2 млрд грн
Фото Shutterstock

«Епіцентр К» запланував інвестувати у розвиток сільгоспвиробництва понад 2 млрд грн у 2018 році, повідомив керівник аграрного відділу Віталій Ставнічук у своєму інтерв'ю для виданню «Бізнес».

Зокрема, 1,4 млрд грн будуть спрямовані на будівництво елеваторів, а 665 млн грн будуть вкладені на придбання техніки. 

На сьогодні «Епіцентр К» володіє 5 елеваторними комплексами, в яких одночасно можна зберігати 284 000 тонн зерна. У 2018 році компанія має намір наростити елеваторні потужності до зберігання понад 600 000 тонн зерна.

Окрім того, Ставнічук повідомив про плани щодо невеликого збільшення земельного банку цього року.

«На його базі працюватиме випробувальна лабораторія, що робитиме аналізи ґрунтів, кормів, мінеральних добрив. Лабораторія вивчатиме мікробіологію та аналізуватиме хвороби рослин. Також будемо створювати наукові центри для вивчення як технологій, так і техніки», – додав він. 

Наразі земельний банк аграрного напрямку складає 110 000 га. 

Нагадаємо, за останні два роки народний депутат Олександр Герега та його дружина інвестували в аграрну галузь «Епіцентру К» $150 млн.

Минулого року Антимонопольний комітет дозволив Герегам придбати 10 аграрних компаній. Крім того, у лютому 2018 році Герегам було дозволено придбання частки в статутному капіталі Vioil Holdings Limited – ще одній аграрній компанії. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло