Підприємці з Китаю планують побудувати цементний завод на Одещині

Підприємці з Китаю планують побудувати цементний завод на Одещині

Потужні китайські компанії представили Урбанському план інвестицій в промисловість Одеської області

Підприємці з Китаю планують побудувати цементний завод на Одещині
Фото Shutterstock

Китайська компанія Anhui Conch Cement Company Limited має намір побудувати цементний завод на Одещині, повідомлено на сайті Одеської облради. 

30 травня відбулася зустріч голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського з представниками китайського підприємства Anhui Conch Cement Company Limited, українського філіалу ТОВ «Китайська металургійна будівельно-інжинірингова корпорація» та торгового консулу Генерального консульства КНР в Одесі.

Делегація презентувала інвестиційні пропозиції щодо розвитку на території Одеської області промислового та соціально-економічного співробітництва. Зокрема, китайська компанія має зацікавлена у будівництві цементного заводу та  технопарку будівельних матеріалів.

Окрім того, представники КНР готові інвестувати в туристичну сферу.

 Anhui Conch Cement Company Limited – один з найбільших виробників та продавців цементу у Китаї. Його продукція експортується в більш ніж 20 країн світу, включаючи США і країни ЄС.

«Китайська металургійна будівельно-інжинірингова корпорація» – китайська державна корпорація, зайнята будівництвом промислових і цивільних об'єктів на території Китаю і за кордоном.

Нагадаємо, бізнесмен Василь Хмельницький домовився з Китаєм про великовузлову збірку тракторів і планує налагодити виробництво до 1000 одиниць на рік

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті