Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Укрзалізниця планує запустити контейнерний поїзд між Харковом, Дніпром та портом Южний

Укрзалізниця планує запустити контейнерний поїзд між Харковом, Дніпром та портом Южний

На сьогодні контейнерний поїзд здійснив уже 19 кругорейсів

Укрзалізниця планує запустити контейнерний поїзд між Харковом, Дніпром та портом Южний
фото Shutterstock

ПАТ «Укрзалізниця» планує запустити контейнерний поїзд між Харковом, Дніпром та морським портом Южний, повідомляє «Укрзалізниця» з посиланням на директора із стратегічного розвитку та інвестиційної політики підприємства Антона Саболевського.

За його словами, контейнерні перевезення – вид перевезень, який зростає найбільш інтенсивно.

«Ми спостерігаємо зростання обсягів вантажів, перевезених контейнерними поїздами. На початку цього року запустили регулярний контейнерний поїзд зі станції Київ-Ліски до станції Чорноморська (ТІС) порт Южний. Це спільний проект «Укрзалізниці», MAERSK LINE та ТОВ «ТІС». У наших планах запустити такий поїзд між Харковом, Дніпром та портом Южний», – зазначив Антон Саболевський.

За період курсування поїзда до станції Чорноморська (ТІС) порт Южний перевезено близько 2 тис. контейнерів. 

Окрім цього, за словами директора із стратегічного розвитку, компанія працює над розвитком контейнерного поїзда «Вікінг», який об'єднує регіони Чорного та Балтійського морів. Поки що на постійній основі курсують 11 контейнерних поїздів, у тому числі 5 транзитних, у яких за 2017 рік територією України перевезено 73,7 тис. Двадцятифутовий еквівалент становить 25% від загального обсягу перевезених контейнерів.

Також Саболевський відзначив, що помітна позитивна динаміка перевезень у порівнянні з 2016 роком: зокрема, поїзд комбінованого транспорту «Вікінг» (+89 %), Румунія – Тольятті – Румунія (+19 %), Хрещатик (Одеса – Київ-Ліски) (+19 %), Дніпровець (Одеса – Дніпро – Ліски) (+6 %), Поділля (Одеса – Хмельницький) (+7 %), Нижньодніпровськ – Одеса/Чорноморська (+61 %).

Нагадаємо: «Українська залізниця» 22 травня за результатами тендерів уклала 2 угоди з ТОВ «Метінвест-СМЦ» про закупівлю сталі на загальну суму 1,69 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті