facebook.com
mind
Обрано нову голову НКРЕКП
Проект за підтримки
міжнародної юридичної фірми integrites

Обрано нову голову НКРЕКП

Нею стала Оксана Кривенко

Обрано нову голову НКРЕКП
Фото НКРЕКП

Новообраною головою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), стала Оксана Кривенко, повідомляється на сайті регулятора.

Відповідне рішення членів комісії прийнято на закритому засіданні в Києві в середу.

Кривенко стала першою жінкою на цій посаді. Раніше вона обіймала посаду заступника директора департаменту НКРЕКП з регулювання відносин у нафтогазовій сфері. За результатами конкурсу президент призначив її членом регулятора з 29 травня 2018 року.

Нова голова народилася у Свердловську Луганської області. У 1996 році закінчила Київський державний економічний університет, а у 2010 році – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Як повідомляється, НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій у електроенергетиці, теплопостачальному, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та відводу, переробки та забій побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової та тарифної політики в цих сферах.

Нагадаємо, 30 травня рішенням президента України Дмитро Вовк був звільнений з посади голови НКРЕКП.

Крім того, минулого тижня Порошенко призначив членами НКРЕКП Оксану Кривенко, Олену Антонову, Олександра Формагея, Дмитра Коваленка і Євгена Магльованого.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті