Обрано нову голову НКРЕКП

Обрано нову голову НКРЕКП

Нею стала Оксана Кривенко

Обрано нову голову НКРЕКП
Фото НКРЕКП

Новообраною головою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), стала Оксана Кривенко, повідомляється на сайті регулятора.

Відповідне рішення членів комісії прийнято на закритому засіданні в Києві в середу.

Кривенко стала першою жінкою на цій посаді. Раніше вона обіймала посаду заступника директора департаменту НКРЕКП з регулювання відносин у нафтогазовій сфері. За результатами конкурсу президент призначив її членом регулятора з 29 травня 2018 року.

Нова голова народилася у Свердловську Луганської області. У 1996 році закінчила Київський державний економічний університет, а у 2010 році – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Як повідомляється, НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій у електроенергетиці, теплопостачальному, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та відводу, переробки та забій побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової та тарифної політики в цих сферах.

Нагадаємо, 30 травня рішенням президента України Дмитро Вовк був звільнений з посади голови НКРЕКП.

Крім того, минулого тижня Порошенко призначив членами НКРЕКП Оксану Кривенко, Олену Антонову, Олександра Формагея, Дмитра Коваленка і Євгена Магльованого.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло