mind
Гройсман підписав подання до ВР на звільнення Данилюка

Гройсман підписав подання до ВР на звільнення Данилюка

Очільник Мінфіну миттєво відреагував на дану заяву: він вимагає виступити перед парламентом

Гройсман підписав подання до ВР на звільнення Данилюка
Фото Facebook Олександр Данилюк

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради на звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка, про що прем'єр повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Після спровокованого ним конфлікту на засіданні Уряду він дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету Міністрів. Поширення викривленої інформації серед наших міжнародних партнерів напередодні важливих для України перемовин з ЄС могло поставити під загрозу їх результати», – пояснив своє рішення Гройсман.

У свою чергу, Данилюк прокоментував дану ситуацію на своїй сторінці, зазначивши, що вимагає надати йому можливість виступити перед парламентом.

«Протягом року на мене чиниться колосальний тиск. Від мене вимагають підтримати програму «Субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів». У перекладі на людську мову, це – роздача грошей на проекти депутатів-мажоритарників. Це – політична корупція, у народі – «гречка», – сказав міністр фінансів.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на закритому засіданні 23 травня проголосував за перепідпорядкування ДФС безпосередньо Кабміну та ухвалив виключення Мінфіну з переліку відомств, чиє погодження є обов'язковим для документів, які подаються на розгляд уряду.

Тоді ж була озвучена пропозиція про відставку Олександра Данилюка з посади міністра фінансів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті