mind
Хмельницький отримав 55 млн євро на розширення СЕС у Димерці під Києвом

Хмельницький отримав 55 млн євро на розширення СЕС у Димерці під Києвом

Українська UDP домовилася про зазначені інвестиції з іспанською Acciona Energia Global

Хмельницький отримав 55 млн євро на розширення СЕС у Димерці під Києвом
Фото: facebook/vkhmelnytsky

Українська компанія UDP Renewables, що входить у девелоперську групу UDP, підписала угоду на 55 млн євро з іспанською Acciona Energia Global про спільний проект розширення Димерської сонячної електростанції (СЕС) в Київській області.

Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці Facebook із посиланням на мажоритарного акціонера групи компаній UDP Василя Хмельницького.

«Ми раді, що європейські інвестори повірили нам та готові інвестувати немалі кошти у довгострокові проекти у партнерстві з нашою компанією. Світовий гігант вкладає 54,7 мільйонів євро у розвиток станції, що дозволить зробити її найбільшою в Україні вже до кінця року. Дуже важливо, що ця компанія має світовий досвід – тобто окрім фінансування вона дає нам знання. Якщо компанія з таким досвідом і потенціалом заходить в Україну, це показник того, що закордонний інвестор потроху розпочинає вірити у країну», – зазначив Хмельницький.

Це сталося. Вісімнадцять місяців напруженої роботи, кілометри е-мейлів, сотні годин телефонних розмов, десятки зустрічей...

Опубликовано UDPRenewables 7 червня 2018 р.

Нагадаємо: наприкінці вересня минулого року DP Renewables запустила першу чергу найбільшої сонячної електростанції в Димерці Київської області. У планах компанії довести потужність СЕС до кінця 2018 року до 50 МВт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті