Прибутки чіпмейкера Broadcom підскочили у 8 разів за останній квартал

Прибутки чіпмейкера Broadcom підскочили у 8 разів за останній квартал

Чистий прибуток Broadcom підскочив з $464 млн до $3,7 млрд

Прибутки чіпмейкера Broadcom підскочили у 8 разів за останній квартал
фото Shutterstock

Сингапурський виробник напівпровідників Broadcom, який нещодавно мав намір придбати конкуруючу компанію Qualcomm за $120 млрд, підбив підсумки другого кварталу 2018 фінансового року. Прибутки компанії зросли у вісім разів, повідомляє DailyComm.

За три місяці – лютий, березень і квітень 2018 року – виручка Broadcom перевищила $5 млрд, збільшившись на 20% щодо показника річної давності.

Фінансові показники чипмейкера виявилися вищими за очікування Уолл-стріт. Наприклад, скоригований прибуток, який не враховує разові витрати і джерела заробітку, склав $4,88 на акцію проти прогнозу в $4,76 від аналітиків, опитаних Thomson Reuters.

Чистий прибуток Broadcom підскочив з $464 млн до $3,7 млрд, а операційний прибуток досяг $1,2 млрд.

У підрозділі, що спеціалізується на рішеннях для провідникової мережевої інфраструктури (наприклад, чіпи для обладнання дата-центрів), продажі підскочили на 46%, до $2,3 млрд.

У сегменті бездротових комунікацій (чіпи Wi-FI для смартфонів, радіочастотні фільтри та ін.) зареєстровано оборот на рівні $1,3 млрд, збільшившись на 26% в річному численні. У першому фінкварталі доходи тут підвищилися на 41%.

За підсумками поточного звітного кварталу Broadcom пророкує виручку в розмірі $5,05 млрд, що приблизно відповідає очікуванням ринкових експертів.

Як повідомлялося, Broadcom передумала купувати американського виробника мікрочіпів Qualcomm після блокування угоди Трампом, який послався нібито на інтереси національної безпеки США.

Нагадаємо, Уоррен Баффетт та глава JPMorgan Джеймс Даймон виступили проти практики робити квартальні прогнози для компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті