«Європейський Протеїн Україна» побудував під Києвом завод за $10 млн

«Європейський Протеїн Україна» побудував під Києвом завод за $10 млн

Підприємство виготовлятиме високопротеїнові добавки, призначені для відгодовування тварин

«Європейський Протеїн Україна» побудував під Києвом завод за $10 млн
фото pixabay.com

ТОВ «Європейський Протеїн Україна» побудувало завод з виробництва високопротеїнових добавок, призначених для відгодовування тварин, вартістю близько $ 10 млн, повідомляє Інтерфакс із посиланням на прес-службу компанії.

Потужність нового підприємства в смт. Рокитне (Київська обл.) – 6 тис. тонн готової продукції в місяць. Такий обсяг дозволяє забезпечити потреби як внутрішнього ринку, так і ринків Європи, Близького Сходу і Азії.
На новому заводі впроваджена система управління якістю відповідно до міжнародних стандартів GMP. Крім того, його продукція дає можливість впровадити систему «antibiotic free concept» – зміст і відгодівлю тварин без застосування антибіотиків.

Будівництво заводу було розпочато близько 2 років тому. Його офіційне відкриття заплановане на 15 червня 2018 року.

Засновниками ТОВ «Європейський Протеїн Україна» виступають німецька Agrolife GmbH і данська Fermentationexperts AS, яка одночасно є  власником патентованої технології виробництва.

Як відзначають в компанії, зараз у світі існує 2 подібних заводи.

Fermentationexperts AS – виробник ферментованого корму для тварин – даний час має в своєму розпорядженні виробничі потужності в США, Україні, Данії.
Agrolife GmbH – постачальник олійних, зернових культур і кормових добавок для тваринництва на ринках Німеччини, ЄС та України.

Нагадаємо, з 11 по 20 червня інспектори Європейської комісії проводять аудит з метою оцінки системи контролю здоров'я птиці відповідно до європейських правил для країн, з яких дозволений експорт в європейські держави.

Тим часом, американські вчені здійснять аудит біобезпеки свиноферм та м’ясопереробних підприємств України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті