Індустрія фінансових послуг витрачає щороку $1,7 млрд на блокчейн
Працівники у цій сфері найбільш затребувані

Фінансова індустрія витрачає кожного року близько $1,7 млрд на рік на рішення на базі технології розподіленого реєстру (DLT). Про це повідомляє Stockworld з посиланням на Вloomberg.
Банки та інші компанії переходять від стадії proof-of-concept ( «доказ концепції») до комерційного використання технології, йдеться в доповіді Greenwich Associates, на яку посилається видання.
За минулий рік витрати на блокчейн зросли на 67%. Причому кожна десята компанія повідомляє про витрати понад $10 млн.
Також у дослідженні зазначається, що в 2017 році зросла вдвічі кількість співробітників, що працюють над блокчейн-проектами. Незважаючи на те, що в останні кілька років компанії, що надають фінансові послуги, приділяли більше уваги DLT, не всі з них змогли впровадити технологію в свою діяльність.
«Більше половини керівників, з якими ми розмовляли, сказали, що впровадження DLT виявилося складнішим, ніж вони очікували», – зазначив віце-президент Greenwich Associates Market Structure and Technology Річард Джонсон.
Нагадаємо, ТОП-10 європейських країн, найбільш дружніх до криптовалют, очолила Швейцарія.
Як повідомлялося, український стартап став найкращим на блокчейн-хакатоні, організованому центробанком Литви.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].