mind
Trident Acquisitions інвестує $201 млн у поглинання енергоактивів у Східній Європі з фокусом на Україні

Trident Acquisitions інвестує $201 млн у поглинання енергоактивів у Східній Європі з фокусом на Україні

Американська Trident Acquisitions Corp провела публічне розміщення інвестиційних паїв на фондовому майданчику NASDAQ

Trident Acquisitions інвестує $201 млн у поглинання енергоактивів у Східній Європі з фокусом на Україні
Фото Shutterstock

Американська Trident Acquisitions Corp, організована у формі спеціалізованої компанії з цільових злиттів і поглинань, провела публічне розміщення інвестиційних паїв на фондовому майданчику NASDAQ, за підсумками якого залучила $201,25 млн, повідомляє Інтерфакс.

Згідно з повідомленням на веб-сайті компанії, всього було продано 20,125 млн інвестиційних паїв за ціною $10 за штуку. Один пай складається з однієї акції і варанта на акції додаткової емісії. При цьому зверненню підлягають як інвестиційні паї, так і окремі його складові.

Залучені кошти емітент має намір інвестувати в поглинання енергоактивів у Східній Європі з фокусом на Україну.
За словами Іллі Пономарьова, очільника компанії, метою є побудова великої вертикально-інтегрованої східно-європейської корпорації у сфері природних ресурсів з центром в Україні. 

Організатором угоди виступила американська компанія Chardan Capital Markets.

Згідно з повідомленням операційного директора Trident Acquisitions Corp Олексія Тимофєєва, в розміщенні взяли участь понад 400 міжнародних інвестиційних фондів.

Порядок IPO інвестиційних паїв SPAC передбачає розміщення залучених коштів на рахунок спеціального трасту до моменту ідентифікації об'єкта для угоди (злиття, поглинання, обмін акціями, покупка частки та інші операції). Пономарьов також не виключає придбання активів у Північній Америці.

Наразі Trident Acquisitions Corp вивчає об'єкти для угод. Надалі компанія, з якою відбудеться злиття, сама стане публічно торгуватися на NASDAQ.

Нагадаємо, раніше Ілля Пономарьов повідомив, що його компанія Trident Acquisitions вийшла на IPO і готується інвестувати в Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті