facebook.com
mind
Керченську паромну переправу закриють восени 2018 року

Керченську паромну переправу закриють восени 2018 року

Після запуску руху вантажного транспорту Керченським мостом

Керченську паромну переправу закриють восени 2018 року
Фото: Wikipedia

Процес ліквідації компанії ТОВ «Морська дирекція», яка є оператором Керченської поромної переправи, завершиться восени 2018 року, коли буде запущено рух вантажного транспорту Керченським (Кримським) мостом, повідомляє ТАСС.

Як зазначається, про це у четвер повідомив міністр транспорту регіону Юрій Овсянников.

Функції оператора переправи повністю перейдуть держпідприємству «Кримські морські порти».

«Завершиться це (процес ліквідації компанії – Mind) тоді, коли почнеться вантажний рух Кримським мостом. Після цього практично необхідність в сполученні через переправу вичерпається», – сказав Овсянников.

За його словами, в процесі ліквідації компанії будуть звільнені на першому етапі близько 400 співробітників.

Овсянников також повідомив, що використовуються на переправі пороми будуть перебазовані.

ТОВ «Морська дирекція» була заснована в кінці 2014 року автономною некомерційною організацією «Єдина транспортна дирекція», яка після анексії Криму Росією була оператором перевезень пасажирів Керченською протокою.

Нагадаємо, 15 травня 2018 року рух мостом було відкрито одночасно з двох берегів Керченської протоки – по дві смуги в кожний бік. Рух легкових автомобілів і автобусів по Кримському мосту відкрився на півроку раніше запланованого. Вантажний транспорт поїде мостом восени. Залізнична частина буде введена в експлуатацію згідно з графіком – у 2019 році.

Як писав Mind, британський міністр у справах Європи Алан Дункан засудив відкриття Керченського мосту та наголосив на порушеннях прав людини на анексованому півострові.

Крім того, Міністерство інфраструктури оцінює прямі збитки України в результаті вимушеного зменшення тоннажності суден, які заходять в українські порти Маріуполь і Бердянськ, після будівництва Керченського мосту, що обмежує своєю висотою прохід кораблів, у 500 млн грн на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті