Оператор бездротового зв’язку AT&T купив медіакомпанію Time Warner за $85 млрд

Оператор бездротового зв’язку AT&T купив медіакомпанію Time Warner за $85 млрд

Американські регулятори, після затримок та судових розглядів, нарешті дозволили компаніям закрити угоду

AT&T, другий за величиною оператор бездротового зв'язку в США, закрив угоду з придбання медіакомпанії Time Warner за $85 млрд після того, як американські регулятори заявили, що вони не проти. Про це повідомляє Reuters.

На шляху угоди, яка була розпочата в жовтні 2016 році, встав президент США Дональд Трамп. Пізніше Міністерство юстиції подало проти AT&T позов, але після шести тижнів розглядів суд дав дозвіл на закриття угоди.

Повідомляється, що хоч угоду і закрито, Мін'юст має 60 днів для оскарження рішення.

Окружний суд округу Колумбія постановив, що угода про придбання AT&T медіакомпанії Time Warner є законною, згідно із антимонопольним законодавством. Попередньо Мін’юст запевняв, що ця угода нанесе шкоди споживачам, а саме матиме вплив на конкуруючих провайдерів платного телебачення.

Згідно з даними Thomson Reuters, це злиття стане четвертою за величиною угодою, яка коли-небудь була укладена в телекомунікаційному, медіа та розважальному просторі.

Очікується, що рішення AT&T спровокує хвилю злиттів у медіа-секторі, яка також посилюється такими компаніями, як Netflix та Google.

Першою у цій хвилі, можливо, стане заявка компанії Comcast на придбання розважальних активів 21st Century Fox у розмірі $65 млрд.

Нагадаємо: у грудні 2017 року компанія The Walt Disney оголосила про намір купити медіа-холдинг 21st Century Fox за $52,4 млрд. Втім, злиття двох гігантів ще очікує на схвалення регуляторів.

Пізніше 21st Century Fox здійснила спробу провернути потрійну угоду з британською платформою платного телебачення Sky та компанією Walt Disney, щоб отримати контроль над Sky.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло