Захворіло у світі
1,524,375
Померло у світі
90,057
Вилікувалось у світі
340,112
Захворіло в Україні
1892
Померло в Україні
57
Вилікувалось в Україні
45
«Укрзалізниця» закриє низку зернових станцій

«Укрзалізниця» закриє низку зернових станцій

Прийняте рішення має збільшити обсяги перевезень і сприятиме інвестуванню в модернізацію потужностей

«Укрзалізниця» закриє низку зернових станцій
Фото: Shutterstock

ПАТ «Укрзалізниця» разом з Європейською Бізнес Асоціацією (EBA) і основними учасниками аграрного бізнесу визначили шляхи оптимізації структури логістики зернових вантажів. Про це з посиланням на слова в. о. голови правління «Укрзалізниці» Євгена Кравцова пише Інтерфакс-Україна.

«З огляду на думку всіх учасників ринку, з 177 станцій по навантаженню зерна, діяльність яких, на думку фахівців «Укрзалізниці», доцільно оптимізувати шляхом їх реструктуризації, санації, тимчасового або повного закриття для вантажних операцій, у переліку залишилося 99 станцій», – сказав він.

Так, повністю закриють 27 станцій для вантажної роботи, 41 станція буде закрита в період з липня по грудень 2018 року з подальшим відновленням у випадку наявності заявок на середньоденні завантаження/розвантаження п'яти вагонів на добу на термін не менше трьох місяців.

Разом з цим 24 станції будуть закриті для вантажної роботи з липня по грудень 2018 року з подальшим відновленням за умови наявності заявок на середньоденні завантаження/розвантаження 10 вагонів на добу на термін не менше шести місяців. Також семи станціям, які мають негативний фінансовий результат, пропонується надати можливість протягом декількох місяців збільшити кількість середньоденних завантажень вагонів і вийти на беззбиткову діяльність.

Кравцов зазначив, що роботу буде додатково проаналізовано і в разі зміни показників роботи станції представлять на процедуру реорганізації.

На його думку, прийняте рішення збільшить обсяги перевезень і  сприятиме інвестуванню в модернізацію потужностей зі зберігання зернових.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію