YanАir затримав літаки до Грузії на 14 годин

YanАir затримав літаки до Грузії на 14 годин

Спершу літаки були затримані на 3 години, проте тепер пасажирів відправляють додому

YanАir затримав літаки до Грузії на 14 годин

Рейси YanAir до Грузії, які повинні летіти сьогодні, 17 червня, з аеропорту «Київ» (Жуляни) – о 8.45 – до Тбілісі, о 16.30 – Батумі, затримані на 14 годин.

Авіакомпанія протримала пасажирів декілька годин в аеропорті після чого вийшов представник компанії і повідомив, що літака не буде до 22.00 орієнтовно, оскільки «потрібно забрати людей з Тель-Авіву».

Як передає кореспондент Mind, компанія пропонує пасажирам їхати додому: таксі оплачується компанією. Особам, які прибули до Києва з інших міст, надається кімната в готелі. Тим не менш, частина пасажирів залишилися в зоні дьюті-фрі та блокують виходи, з вимогою надати літак.

Водночас, тим, хто вирішив погодитись на умови авіакомпанії і повернутись до дому чи до готелю повернули багаж. Так, усі валізи вивантажили у холі аеропорту без нагляду.

YanАir затримав літаки до Грузії на 14 годин
Фото Ольга Витвицька

Загалом, проблемами затриманих пасажирів опікувався єдиний представник авіакомпанії, який мав вирішити всі можливі питання щодо розселення пасажирів у готель, забезпечити машини, їжу для людей тощо. Крім того, саме ця людина вислуховувала нарікання всіх пасажирів разом і мала якимось чином залагодити конфлікт.

Як зазначалося, спершу рейс до Тбілісі було затримано на 3 години – до 11.30, проте попри закінчення реєстрації пасажирів на нього, станом на 11.45 пасажири продовжували очікувати на посадку до літака в зоні Duty Free. Так, рейс знову було пернесено вже до 22.00.

Декілька рейсів Yanair з Жулян до Грузії затримуюються у зв'язку з неприбуттям борту

фото http://iev.aero/ru/departures?date=17-06-2018

Водночас, рейс до Батумі був перенесений з 16.30 спочатку на 19.00, 17 червня, а пізніше – на 5.40, 18 червня. 

В авіакомпанії підтвердили затримку та пояснили її неприбуттям борту.

ТОВ «Янейр ЛТД» (Yanair) зареєстровано в червні 2012 року в Житомирі, у липні 2013 року авіаперевізник отримав сертифікат на здійснення діяльності. Компанія базується в міжнародному аеропорту Київ (Жуляни). Виконує регулярні рейси до Тель-Авіву і Грузії (Тбілісі і Батумі) з Києва та Одеси. Крім того, авіакомпанія виконує чартерні рейси на курортних напрямках з аеропортів Бориспіль, Харків, Львів, Херсон.
До складу флоту YanAir входить 2 літаки Boeing B737-400 і 2 літаки Boeing B737-300, Airbus A320 і Airbus A321.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію