Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Власників «Гаврилівських курчат» випустили під заставу у розмірі 5 млн грн

Власників «Гаврилівських курчат» випустили під заставу у розмірі 5 млн грн

Початкова сума альтернативи тримання під вартою становила більше 80 млн грн за кожного підозрюваного

Власників «Гаврилівських курчат» випустили під заставу у розмірі 5 млн грн

Суд випустив власників «Гаврилівських курчат» Марину та Євгена Сігалів під заставу в п'ятницю, 15 червня, повідомляє прес-служба юридичної компанії EQUITY.

Затримані за підозрою в забрудненні навколишнього середовища в Київській області власники агрохолдингу «Агромарс» Сігали, а також директор філії компанії Іван Зазуля вийшли під заставу.

Адвокати оскаржили дане рішення та в результаті судового розгляду Апеляційним судом м.Києва розмір застави  був знижений до 5 млн грн для кожного підозрюваного.  Після внесення необхідних сум на депозитарний рахунок суду Сігали та Зазуля були звільнені під заставу.

Нагадаємо, 8 червня 2018 року Печерський районний суд м.Києва обрав запобіжний захід власникам і посадовим особам Агрохолдингу «Гаврилівські курчата» в якості тримання під вартою, з альтернативою внесення грошової застави в сумі 90 млн грн, 84 млн грн і 80 млн грн у справі за підозрою в порушенні правил екологічної безпеки і створення злочинної організації.

В корпоративній історії України це – перший випадок затримання бізнесмена такого рівня, не пов'язаного з політикою. Більше про особливості процесу читайте в матеріалі Mind : «Справа «Агромарса»: чи відбудеться переділ ринку курятини «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті