Економічної доцільності у збереженні бізнесу ПриватБанку за кордоном нема - голова наглядової ради банку
Структурні підрозділи ПриватБанку за межами України не займалися банківським бізнесом в традиційному значенні

Економічної доцільності у збереженні бізнесу ПриватБанку за кордоном нема. Про це в інтерв'ю LB.ua повідомив голова наглядової ради ПриватБанку Енгін Акчакоча.
«Структурні підрозділи ПриватБанку за межами України не займалися банківським бізнесом в традиційному значенні. Ось чому у банку були проблеми як на Кіпрі, так і в Латвії. Я не бачу ніякої економічної доцільності у збереженні бізнесу ПриватБанку за кордоном», – повідомив він.
Разом з цим, Акчакоча зазначив, що є ймовірність поділити банк на продаж. Метою наразі є приватизація банку. Тут, за словами голови наглядової ради, можливий будь-який сценарій.
«Якщо ми побачимо, що банк занадто великий для того, щоб продати його цілком по хорошій ціні, то, звичайно, його поділ може бути варіантом», – розповідає Акчакоча.
Нагадаємо: 21 листопада 2016 року Приватбанк перейшов у державну власність. У червні 2017 року Коломойський подав до суду серію позовів, спрямованих проти Кабміну НБУ і Приватбанку.
Раніше повідомлялось, що Коломойський прогнозував розгляд справи за позовом ПриватБанку до екс-власників не раніше 2020 року. Йдеться про позов ПриватБанку проти Коломойського і Боголюбова, а також компаній, які, імовірно, їм належать або знаходяться під їхнім контролем.
Пізніше було повідомлено,що НБУ подав нові позови в суди Швейцарії та України проти Ігоря Коломойського, які стосуються виконання його зобов’язань за наданими у 2016 році особистими поруками на користь регулятора
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].