Захворіло у світі
19,127,091
Померло у світі
715,555
Вилікувалось у світі
11,590,138
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
Екс-директор з агробізнесу ЄБРР обраний до наглядової ради «Нібулону»

Екс-директор з агробізнесу ЄБРР обраний до наглядової ради «Нібулону»

З червня 2018 року Жиль Меттеталь розпочав свою діяльність як член наглядової ради

Екс-директор з агробізнесу ЄБРР обраний до наглядової ради 	«Нібулону»
Жиль Меттеталь
Фото «Нібулон»

Екс-директор з агробізнесу, нерухомості і туризму Європейського банку реконструкції і розвитку  Жиль Меттеталь обраний членом наглядової ради компанії «Нібулон», повідомляє компанія.

Меттеталь має 30-річний досвід у фінансуванні сільського господарства, агробізнесу та корпоративної нерухомості.  Він закінчив аспірантуру в L'Ecole Nationale Supérieure Agronomique de Montpellier, має ступінь магістра з біології та екології. До червня 2017 року Меттеталь обіймав посаду директора з агробізнесу, нерухомості та туризму в ЄБРР.

Як наголошується, наразі наглядова рада «Нібулону» складається з чотирьох осіб: гендиректор Олексій Вадатурський,  Клаудіо Скарозза, Філіп Зіглер і Жиль Меттеталь.

ТОВ СП «Нібулон» створене в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку країни. Має у своєму розпорядженні елеваторні потужності загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власний перевантажувальний термінал у Миколаєві потужністю 5 млн тонн. Компанія має 11 річкових терміналів на Дніпрі та Південному Бузі, флот, що налічує 67 одиниць, і Миколаївський суднобудівний завод.

«Нібулон» обробляє 83 000 га. Компанія експортує сільгосппродукцію в більш ніж 60 країн світу. Щорічний обсяг експорту перевищує 4,5 млн тонн.

Дізнатися про взаємовідносини «Нібулону» та ЄБРР можна в матеріалі Mind «Писано по воді: навіщо «Нібулон» бере кредит у ЄБРР».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті