БХФЗ розширюватиме портфель ветеринарних препаратів
Pekлama

БХФЗ розширюватиме портфель ветеринарних препаратів

Для виробництва ветеринарних препаратів БХФЗ використовує такі ж стандарти якості, що й для лікарських засобів, призначених для людей

БХФЗ розширюватиме портфель ветеринарних препаратів
Фото: прес-служба БХФЗ

ПАТ «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» (БХФЗ), що входить у топ-20 найбільших вітчизняних фармвиробників, активно розширюватиме портфель ветеринарних препаратів.  У 2017 році підприємство збільшило кількість реалізованої ветеринарної продукції в грошовому еквіваленті в 2,5 раза. Про це повідомляє прес-служба БХФЗ.

Наразі лінійка ветеринарних лікарських засобів підприємства налічує 9 найменувань. Для виробництва ветеринарних препаратів БХФЗ використовує такі ж стандарти якості, що й для лікарських засобів, призначених для людей.

«Відповідність європейським правилам Належної виробничої практики (GMP) гарантує високу якість продукції та вирізняє ветеринарні препарати БХФЗ серед більшості аналогів на ринку. Саме тому наші препарати для тварин хобі-групи, тобто наших домашніх улюбленців, а також сільськогосподарських тварин та птиці є стабільно ефективними», –  коментує комерційний директор БХФЗ Євген Сова.

Борщагівський ХФЗ – перше в Україні фармацевтичне виробництво, що повністю впровадило європейські стандарти якості, дистрибуції, екологічного менеджменту, енергоменеджменту, охорони здоров'я та безпеки праці персоналу, а також соціальної відповідальності.

Підприємство займається випуском лікарських засобів (більше 100 найменувань), препаратів для ветеринарної медицини, дієтичних/харчових добавок (БАД), дезінфікуючих засобів. За минулий рік чистий прибуток БХФЗ становив 104,5 млн грн.

Раніше повідомлялося, що БХФЗ представив 2 оригінальні дієтичні добавки на женевській виставці Vitafoods.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло