Керівництво «Креатив Агро» сплатить $8,4 млн на користь Ощадбанку

Керівництво «Креатив Агро» сплатить $8,4 млн на користь Ощадбанку

Загальна сума стягнень склала $212 млн, 12,7 млн євро та 255 млн грн

Керівництво «Креатив Агро» сплатить $8,4 млн на користь Ощадбанку
Голова Ощадбанку Андрій Пишний
Фото: УНIАН

21 червня 2018 року суд задовольнив позовну заяву Ощадбанку про стягнення на його користь кредитної заборгованості ТОВ «Креатив Агро» в розмірі $8,4 млн та 28 млн грн з поручителів – фізичних осіб Максима Березкіна та Юрія Давидова, повідомила прес-служба банку.

Суд відмовив у задоволенні зустрічних позовів керівників компанії Березкіна та Давидова про припинення правовідносин за договорами поруки, укладеними з банком у забезпечення належного виконання кредитних зобов’язань ТОВ «Креатив Агро».

Таким чином, загальна сума кредитної заборгованості «Креативу», стягнутої за рішенням судів на користь Ощадбанку, сягнула $212,7 млн, 12,7 млн євро та 255 млн грн.

Як зазначили в прес-службі Ощадбанку, у провадженні Ленінського районного суду м. Кіровограда залишається ще одна справа, порушена за позовом банку про стягнення заборгованості ПрАТ «Креатив» у розмірі $110,6 млн та 518,5 млн грн з попередніх власників та топ-менеджерів групи компаній.

Нагадаємо:  восени 2017 року Апеляційний суд Кіровоградської області лишив без змін рішення Кіровського райсуду про стягнення з Максима Березкіна та Юрія Давидова $180 млн, 12 млн євро та 117 млн грн заборгованості на користь Ощадбанку.

Проте 24 квітня 2017 року апеляційний госпсуд відмовився задовольнити скаргу Ощадбанку на рішення Господарського суду Кіровоградської області від 6 грудня 2016-го, яким держбанкові також було відмовлено у задоволенні позову до ТОВ «Завод модифікованих жирів» щодо стягнення $216,7 млн, право вимоги до якого в заставу Ощадбанку надало ПрАТ «Креатив».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті