Захворіло у світі
1,434,426
Померло у світі
82,220
Вилікувалось у світі
301,768
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Порт «Южний» отримав нового керівника

Порт «Южний» отримав нового керівника

Керівником призначено Анатолія Яблунівського, портовика з 17-річним досвідом роботи в морській галузі

Порт «Южний» отримав нового керівника
Корабель-буксир на фоні адміністративних будівель порту "Южний"
Фото УНІАН

З 23 червня 2018 року керівником ДП «Морський торговельний порт «Южний» призначено Анатолія Яблунівського,  портовика з 17-річним досвідом роботи в морській галузі. Про це повідомляє прес-служба порту.

Згідно з повідомленням, відповідний наказ підписав державний секретар міністерства інфраструктури Андрій Галущак.

«Анатолій Миколайович розпочинав свій трудовий шлях на цьому підприємстві, добре знає його специфіку та технологічні особливості», – розповів Галущак.

До призначення керівником ДП Яблунівський з квітня 2017 року очолював адміністрацію Херсонського морського порту, працював заступником начальника порту з експлуатації в ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» та виконувачем обов'язків заступника директора із зовнішньоекономічної та комерційної діяльності в ДП «Чорноморський торговельний порт», керівником з експлуатації СК «Авліта». З 2001 по 2011 рік обіймав посади заступника та начальника вантажно-розвантажувального району №2 ДП«МТП «Южний».

Вищу фахову освіту з організації перевезень та управління на морському транспорті Яблунівський отримав у Одеському державному національному морському університеті, Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та  International Management Academy (IMA). Лауреат премії Кабінету іністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України», нагороджений знаком  «Почесний працівник транспорту України».

Яблунівський змінив на посаді Віталія Жуковського, який виконував обов’язки директора ДП «МТП «Южний» з грудня 2016 року.

Нагадаємо: план-схема розвитку морського порту Южний, розроблений «ЧорноморНДІпроект» передбачає реалізацію 25 проектів спільно з державними та приватними інвесторами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію